+420 491 512 251

Uvolnění hygienických opatření na koupalištích

počasíPočasí zatím letošnímu otevření opravdu nepřeje. Děštivo, chladno, teplota vody zatím pouhých 16stupňů..... Všichni čekáme, zda se pozitivní předpovědi počasí konečně vyplní a budeme tak moc koupaliště otevřít. Původní záměr tohoto článku byl Vás, návštěvníky seznámit s opatřeními, které jsme v souvislosti s koronavirovou pandemií museli na koupališti učinit. Ale díky příznivé epidemiologické situaci došlo od pondělí 22. června k dalšímu uvolnění podmínek pro provoz koupališť. Ten je od tohoto datumu téměř bez omezení. Dezinfekce rukou nejenom při vstupu do areálu zůstává nezbytností stejně jako doporučené dodržování bezpečných odstupů.

Ceny vstupného zůstávají stejné jako v sezóně loňské. Opět můžete využít možnosti koupě celosezónních permanentek či vstupenky na deset vstupů za zvýhodněnou cenu. Novinkou letošního sezóny je možnost platby platebními kartami.

Otevírací doba koupaliště zůstává stejná – během prázdnin každý den od 9 –19 hodin, vždy v případě příznivého počasí. Informace o otevření, teplotě vody či jiné upřesňující informace apod. najdete na stránkách www.sportvpolici.cz, kam vkládáme každý den aktuální informace.

                                                                      Těšíme se na Vás.

                                                                        Kolektiv pracovníků koupaliště

Zpět