+420 491 512 251

Únor v technických službách

Přestože zima ještě určitě neřekla poslední slovo, začali jsme s čištěním komunikací od posypového štěrku, kterého se za toto zimní období vysypalo opravdu velké množství. Použitý posypový štěrk nabízíme k odběru v areálu TS. V případě zájmu kontaktujte p. Muchu na tel. 602 772 284 nebo emailu: mucha@tspolice.cz.

Vichřice, které v poslední době zasáhly nejenom náš kraj, zanechaly nemalé škody. Následky pomáhali likvidovat i naši pracovníci. V lesoparku na Zděřině vyvrátil vítr několik stromů, které poničily vedení veřejného osvětlení. V Pěkově u autobusové zastávky padající strom poničil lampu veřejného osvětlení a dopravní značku, ….‌

Pěkov - osvětlení  Pěkov - osvětlení3

I na koupališti se už začíná pracovat. Co všechno předsezónní příprava koupaliště obnáší jsme psali už několikrát. A abychom mohli odstartovat i tu další koupací sezónu, tak budeme potřebovat plavčíky nebo plavčice. Jde o brigádu především v prázdninových měsících a nezbytnou podmínkou je dosažený věk 18 ti let. Zájemcům poskytne více informací p. Jenka na tel. 725 981 705.

V posledních dnech nás mimo jiné akce zaměstnává opravování a natírání laviček, které plánujeme v nejbližších dnech rozmístit na obvyklá místa po Polici a okolí, aby až jaro propukne naplno, tak bylo vše připraveno.

Zpět