+420 491 512 251

TS informují...

TS informují…

Letošní sezóna 2022 koupaliště bude veřejnosti uzavřena a to z důvodu celkové rekonstrukce velkého bazénu a strojovny. Výběrovým řízením zvítězila firma POOL AKCENT.

Na velkém bazénu bude probíhat : odstranění starých kachliček, výměna přívodu a odtoku bazénu, vystěrkování bazénu a následně nová fólie. Další velkou investicí bude veškerá nová technologie strojovny : (pískové filtrace, čerpadla a úpravny vody). Veškeré práce se začnou realizovat v nejbližších dnech a budou pokračovat v dalších měsících.

Z důvodu špatné situace na trhu s dodávkami materiálu, bude letošní rekonstrukce trvat celou sezónu. Budeme se těšit na příští rok, že koupaliště s těmito úpravami dosáhne vyšší kvality technických a rekreačních parametrů srovnatelnými s bazény v nejbližším okolí.

Zrekapitulovali jsme, kolik bylo spotřebováno posypového materiálu za zimní sezónu 2022. Pro mírnější zimu nebyla spotřeba tak velká. Celkem : 88,46 tun štěrku.

V měsíci dubnu jsme se chystali na sezónu sekání trávníků městských pozemků. Začíná to nákupem příslušenství (struny, náhradní hlavice, oleje …), promazáváním a údržby sekaček a nakonec školením, které absolvují zaměstnanci 1 x za dva roky. Uvidíme, jaké nás letos čeká léto a s ním spojená četnost sekání trávníků.

Hezké jarní dny přejí pracovníci T.S.

Zpět