+420 491 512 251

Polické koupaliště je na letní sezónu připravené.

koupaliště celéJeště v květnu, kdy venku panovalo májové počasí se nám zdál plánovaný termín otevření polického koupaliště téměř nereálný. Ze „zimy“ jsme se během pár dní přehoupli do téměř tropických teplot a koupaliště tak mohli otevřít již 10. června., tedy o 5 dní dříve!!! Od té doby počasí přeje a koupaliště je otevřené pro veřejnost denně od 13:00 hodin. Město Police n. M. ve spolupráci s Technickými službami P. n. M. s.r.o. umožnilo bezplatný vstup školkám a školám během dopolední výuky. V odpoledních hodinách i zájmovým organizacím.

Otevření předcházela každoroční pravidelná údržba. Počasí na začátku března dovolilo a pracovníci TS mohli začít s odřezáváním startovních bloků. Jejich špatný technický stav neumožňoval další používání. Na řadu přišla i zeleň. Pokáceli dva vzrostlé stromy, které budou na podzim nahrazeny stromy novými. Oprava kachliček ve velkém bazénu, natření odtokových žlabů, vymytí, desinfekce a následné napouštění bazénů, oprava okolní dlažby, výmalba veřejných i provozních prostor koupaliště, zprovoznění technologie vody atd. to je výčet jen několika činností, které přecházejí otevření a bezproblémovému provozu.

koupaliště startovací bloky  koupaliště mytí bazénů   

koupaliště filtryVodní filtry, které loňskou sezónu dosloužily byly nahrazeny filtry novými. Ty pro nás vyrobila fy. Bazény Machov. Instalace a následná zkouška proběhly již na konci května.

A na co se můžete těšit?

Kromě průzračné, osvěžující vody je pro Vás připravený kiosek s občerstvením, který i letos bude provozovat p. Pavel a jeho kolektiv. Kávomat a půjčovna knih jsou samozřejmostí. Novinkou je bezplatný přístup na WI-FI v prostoru koupaliště. Zájemci o cvičení ve vodě s lektorkou p. Pavlovou se mohou opět hlásit v kiosku.

Otevírací doba koupaliště během prázdnin je denně od 9:00 do 19:00 hodin.

Aktuální informace o provozu koupaliště, teplotě vody a otevírací době najdete na www.sportvpolici.cz.

                                 Budeme se na vás těšit.

                                                                         Pracovníci TS a kolektiv pracovníků koupaliště

Zpět