+420 491 512 251

Nové dopravní značení

Nové dopravní značení

sídllištěV průběhu prosince naistalovali pracovníci TS několik nových dopravních značek a odrazových zrcadel, které na základě žádosti občanů odsouhlasil dopravní inspektorát Náchod.

V Ostašské ulici byla umístěna dopravní značka zakazující stání nákladních automobilů. Na křižovatku na sídlišti umístili značky upravující přednost v jízdě. V ulici na Sibiři, vedle domova důchodců, přibylo nové odrazové dopravní zrcadlo, aby se lépe vyjíždělo od spodních bytovek. Další dvě zrcadla na žádost občanů naistalovali pracovníci TS na Hony, kde při výjezdu z komunikace za restaurací u Generála Laudona je špatný rozhled v obou směrech.

V Pěkově byla umístěna rovněž dvě zrcadla na žádost místních občanů, které mají pomoc ke zvýšení bezpečnosti při výjezdu z místních komunikací na hlavní silnici – jedno zrcadlo k u č.p. 70, druhé u bytovky. V Hlavňově bylo zrcadlo naistalováno u budovy č.p.13, k výjezdu z účelové komunikace na hlavní silnici. Zrcadlo je umístěno na betonovém sloupu veřejného osvětlení.

                                                                                                                                                               TS

Zpět